scroll Probíhá 14. 06. 2024 - 27. 06. 2024

scrollvstupné

website

O výstavě
a autorovi

Výstava obrazů dvou malířů Vladimíra Kočičky a Radovana Paucha Vás zavede do snového světa z jedné strany a z druhé strany do světa linií a preciznosti. Autoři společně vytvoří jedinečnou výstavu, která potrvá do 27.6.2024
Radovan Pauch se narodil v Ústí nad Labem, od počátku 90. let žije a tvoří v Praze.
   Pracuje s vlastní formou a uměleckým vyjádřením. Jeho výtvarný rukopis je jednotný, koherentní a snadno zapamatovatelný. Z nesčetných pečlivě promyšlených tvarových variant vzniká forma figur a objektů. Jde o libovolně tažené linie s mnoha protnutími. Preciznost provedení pak ve výsledku dodává pevnost obrazu.
   Dílo Radovana Paucha je součástí sbírek v České republice, ale také ve Francii, Německu a dalších státech. Své obrazy úspěšně vystavuje na mnoha místech v České republice.

Vladimír Kočička – Narodil jsem se jednoho listopadového dne v roce 1965 v Praze Košířích. Již od svých školních let rád maluji. Kreslení a malování se stalo součástí mého života, které jsem během doby rozšířil o fotografování, výrobu šperků a koláží.Inspiraci k mým dílům čerpán v kinematografii, poezii a literatuře.

Některé mé práce se dostaly až do soukromých sbírek mimo republiku. Také jsem ilustroval soubor básní začínajících básníků.

Dovolte mi předvést několik ukázek z mé tvorby i Vám. Pokud Vás osloví, budu rád.

address

TWINART GALLERY

Arbesovo náměstí 11

150 00 Praha

address

PO – PÁ od 14 do 18 hodin

Kudyznudy.cz - tipy na výlet